Išlaisvinkite laiką gamybai: moderni dokumentų tvarkymo platforma

Home » Įgyvendinti projektai » Išlaisvinkite laiką gamybai: moderni dokumentų tvarkymo platforma

Viena pirmųjų mūsų klienčių – energingoji ūkininkė iš Varėnos rajono Audronė Naruševičė. Ji – nedidelio pieno ūkio savininkė, gaminanti ne tik įvairius varškės ar saldaus pieno sūrius, bet ir įmantresnius „naminius“ pieno produktus, kaip varškės sūreliai ar panakota (Panna cotta).
Kaip sako pati Audronė, straipsnis spaudoje apie naujai veiklą pradėjusią mūsų konsultavimo įmonę pasirodė kaip tik laiku, nes jau kurį laiką ji pasvarstydavo, kaip stinga tokių paslaugų.
Audronės pieno ūkis nėra didelis, ji laiko iki 20 melžiamų karvių, tačiau visus ūkio darbus tenka nudirbti šeimos nariams, o sūrius ir kitus skanumynus iš pieno gamina ji viena. Tad natūralu, kad „vargino“ kasdieniniai savikontrolės sistemos žurnalų pildymai, o kai kurių duomenų registravimas netgi atrodė beprasmis.
Apsilankę Audronės ūkyje ir įvertinę pieno produktų gamybos sąlygas, parengėme geros higienos ir geros gamybos praktika pagrįstą supaprastintą maisto saugos užtikrinimo sistemą, kuri yra individualiai pritaikyta, lengvai suprantama ir diegiama, o svarbiausia leidžia maksimaliai sumažinti tiek vedamų žurnalų skaičių, tiek juose registruojamų duomenų kiekį. Klientės patogumui, sudarėme privalomų dokumentų, kuriuos reikia pildyti/teikti VMVT kontrolės metu, bylą.

Štai ką pati ūkininkė kalba apie mūsų konsultacijų įmonę ir joje dirbančius specialistus:
„Neapsakomai džiaugiuosi Jus atradusi, labai malonus, šiltas bendravimas ir bendradarbiavimas, įsigilinimas į asmenines ūkio problemas, jų sprendimo būdų paieška ir pasiūlymai, tiesiog pridėjo daugiau motyvacijos ir daugiau noro ūkininkauti toliau“.
Džiaugiamės, kad mūsų dėka ūkininkei Audronei teks mažiau „vargti“ su dokumentų pildymu ir tvarkymu, o ji pati daugiau laiko galės skirti tai veiklai, kurią išmano geriausiai – sūrių ir kitų pieno produktų gamybai.
Kviečiame paragauti Audronės gardžiųjų sūrių ir kitų jos rankomis gamintų skanumynų iš pieno, kurie pagaminti ne tik su meile, bet ir užtikrinant visus maisto saugos ir higienos reikalavimus.
Ūkininkės A.Naruševičės gamintus pieno produktus galite įsigyti: savaitgalio dienomis Alytaus turguje, parduotuvės „Aibė“ paviljone (Jazminų g. 1, Alytus), o nuo antradienio iki sekmadienio Kalvarijų bei Šeškinės turguose (prekybos kioskas, adresu Šeškinės g. 30, Vilnius).
Jeigu ir Jūs esate ūkininkas ar smulkus pieno, mėsos, žuvies ar jų produktų gamintojas ir pavargote nuo kasdieninio žurnalų pildymo bei dokumentų tvarkymo, kreipkitės į mus!

MVKC
Consent Management Platform by Real Cookie Banner