Inovatyvus maitinimo projektas Marijampolės rajone: bendruomenės namai atranda potencialą su konsultantų pagalba

Home » Įgyvendinti projektai » Inovatyvus maitinimo projektas Marijampolės rajone: bendruomenės namai atranda potencialą su konsultantų pagalba

Kai sulaukėme skambučio iš Sūduvos bendruomenės, įsikūrusios Valavičių kaime, Marijampolės rajone, supratome, kad mūsų konsultacijos reikia skubiai ir vietoje, t. y. bendruomenės namuose..

Nuvykus į vietą, mus pasitiko bendruomenės pirmininkė Daiva ir būsima virėja Sandra. Šnekios sūduvietės paskubomis pasidalino savo rūpesčiu: bendruomenė rengia projektą ES paramai gauti ir norėtų gavę paramą teikti viešojo maitinimo paslaugas

(rengti užsakomuosius pobūvius vietoje ir pagamintą maistą pristatant klientui), tačiau kaip turimas bendruomenės namų patalpas pritaikyti šiai veiklai, nežino.

Projekto įgyvendinimui skirti pinigai būtų panaudoti maitinimo veiklai reikalingai įrangai įsigyti, o kiek ir kokios tos įrangos reikėtų, taip pat nežino. Apžiūrėję bendruomenės namų patalpas, pateikėme keletą pasiūlymų,

kaip būtų galima turimas patalpas pritaikyti viešojo maitinimo veiklai, numatėme reikalingą įsigyti gamybos ir kitą įrangą bei jos išdėstymą, detaliai aptarėme maisto saugai ir higienai keliamus reikalavimus.

Sūduvos bendruomenės pirmininkė Daiva paliko tokį atsiliepimą apie mūsų suteiktas paslaugas:

„ Esu labai patenkinta Maisto ir veterinarijos konsultacijų centro suteiktomis paslaugomis. Pirmiausia todėl, kad noras mums padėti pasijuto nuo pirmų minučių, kai kreipiausi skelbime nurodytais kontaktais.

Konsultantai į vietą atvyko vos po poros dienų ir atliko didžiulį darbą, kurio savomis jėgomis, nebūdami tos srities specialistai, tikrai nebūtume atlikę.

 Pagal esamą situaciją padėjo suplanuoti patalpas būsimam,

su maitinimo organizavimu susijusiam bendruomenės verslui, atidžiai įvertinę padėtį ir dabartinį patalpų išdėstymą pasiūlė ir patarė geriausius variantus. Po to sekė įvairių teisės aktų, atitinkančių higienos normas išaiškinimas,

patarimai ir daugybė kitos informacijos. Konsultantai, neskaičiuodami savo laiko atsakė į visus mums kilusius klausimus. Po vizito, dar pora kartų paskambino pasidomėti, kaip sekasi mums, dar kartą atsakė į visus naujai iškilusius klausimus.

Ateityje mums vėl bus reikalingos šio centro paslaugos ir mielai kreipsimės .“

Džiaugiamės, kad pavyko su kaupu išpildyti mūsų klientės lūkesčius ir galėjome prisidėti prie šios aktyvios bendruomenės šaunių idėjų įgyvendinimo.

Kol maisto gamybos patalpos neįrengtos ir nesuteiktas leidimas viešojo maitinimo veiklai vykdyti,

kviečiame pasinaudoti Jūsų asmeniniams pobūviams ar darbo kolektyvų šventėms organizuoti Sūduvos bendruomenės namuose puikiai įrengta pobūvių sale (Sūduvos g. 35C, Valavičių k., Marijampolės sen., Marijampolės r.).

Sūduvos bendruomenė turi ir savo mėgėjišką teatrą „Širma”, kuris mielai vyksta su spektaklių pasirodymais visur, kur tik kviečia.

Daugiau informacijos apie šią šaunią kaimo bendruomenę ir jos veiklą rasite čia: https://www.facebook.com/profile.php?id=100088157833844,

o jeigu sudomino mėgėjiško teatro “Širma” pasirodymai, kviečiame užsukti į teatro Facebook puslapį: https://www.facebook.com/groups/654455248034107.

MVKC
Consent Management Platform by Real Cookie Banner